Prof. Dr. Ahmet Akçay Star Tv’de Biorezonans Uyarısı

Tedavi ettiğimizi söyleyip alerjik bir gıdayı çocuk alırsa çocukta ciddi bir şekilde alerjik şokla karşı karşıya kalabiliriz ve bu da çocuğun hayatını kaybetmesine neden olabilir.

Bize gelen hastalara baktığımız zaman biorezonansa giriyor ve kandan 6.400 küsur alerjene bakıldığı ve bunlarında birçok alerjiye neden olduğu örn; süte, yumurtaya veya birçok maddeye alerjisi olduğu ve bu neden ile bu çocukların nu gıdalara diyet yapması gerektiği şeklinde, ailelere kâğıt kâğıt diyetler veriliyor.

Sebzeye alerjisi var, meyveye alerjisi var, süte alerji var, yumurtaya alerjisi var. Bu çocuk yiyecek bir şey bulamıyor ve aileler perişan bir şekilde bize geliyor. Şimdiye kadar biorezonans yapılmış, alerji testi sonucuyla gelen hastalarda bizim yaptığımız testlerle arasında hiçbir uyum yok. Yani genelde bambaşka sonuçlarla karşılaşıyoruz. Süte, yumurtaya vb. alerjisi var deniliyor, biz test yapıyoruz hiçbir şeye alerjisi yok. Biorezonans ile kandan binlerce alerjene bakıldığı söylenip çocuklara diyet verilmesiyle çocukların büyümesi-gelişmesi engellenmektedir.

Mesela süte, fındık-fıstığa ciddi alerjisi olan ve tedavi oldum diye eğer süt içecek veya yumurta yiyecek-diline dokunduracak olsa alerjik şoktan bu çocuk hayatını kaybedebilir.

Besin alerjisinin ne teşhisinde ne de tedavisinde birezonans gibi alternatiflerin yeri yoktur.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir