İstanbul Alerji, Türkiye’de alerji hastalıkları tedavisinde lider olmak için yola çıkmış, özellikle alerji branşında ve alerji ile ilgili branşlarda faaliyet gösterecek olan doktorlara alan kiralaması yapan bir kuruluştur. Muayenehane olarak kullanılmak üzere alan kiralayan hekimlere sekreterlik ve temizlik hizmetlerini de sunmaktadır. İlk olarak Mart 2016 tarihinde Prof. Dr. Ahmet Akçay tarafından  Çocuk Alerji branşında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Hakkımızda

İstanbul Şişli Nişantaşı’nda ve Ataşehir’de kapılarını açan kliniğimizde

  1. 18 yaş altındaki çocuk hastalarına ve çocuk alerji, astım immünoloji ve çocuk göğüs hastalıkları hastalarına Prof. Dr. Ahmet Akçay,
  2. Yetişkin Alerji Hastalıkları, Astım Uzmanı ve aynı zamanda İç Hastalıkları Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Ramazan Ersoy,
  3. Çocuk Alerji, İmmünoloji ve Çocuk Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. C. Dost Zeyrek,
  4. Yetişkin Alerji ve Klinik İmmünoloji Uzmanı Göğüs Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Kürşat Epöztürk,
  5. Çocuk Kardiyoloji Uzmanı Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Taner Yavuz
  6. Çocuk Nöroloji Uzmanı Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Adnan Ayvaz
  7. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Hande Namal Türkyılmaz
  8. Diyetisyen ve Beslenme Uzmanı Dyt. Ecem Tuğba Özkan

Hekimlerimiz üst ihtisaslarına göre hizmet sunuyorlar. 2017 yılı sonunda  İstanbul Alerji Ataşehir Şubesini de açarak daha geniş bir aile olarak yolumuza hızla devam ediyoruz.

İstanbul Alerji

Ekibi oluştururken güleryüz, mütevazılık ve maneviyatın öncelikli olduğu bir ortamı sağlamayı amaçladık. İstanbul Alerji’ye gelirken ayaklarımızın geri geri değil daha hevesli gideceğini biliyoruz. Bu heyecanı hisseden ekibimizle geleceğe İstanbul Alerji olarak yürümeye hazırız.

İstanbul Alerji olarak misafirlerimize kaliteli sağlık hizmeti üretirken, bir yandan da bilimsel çalışma ve araştırmalara imza atıyoruz. Bu da daha özellikli bir tedavi yaklaşımını ve klinik içinde özel birimler kurmayı gerektirdi. Odağımızda misafirlerimizi 360 derece kucaklayan kişiye özel tanı ve tedavi yaklaşımı yer alıyor. Alerji kliniğimizde geniş panelli alerji testleri ve test sonucuna göre kişiye özel alerji tedavileri yapılmaktadır.

Dünya’nın alerji testlerinde en son noktası olan alerjen komponent testleri ilk defa 300 alerjen birden hem gıda hem inhalan testleri kapsayan test İstanbul Alerji tarafından yapılmaya başlanmıştır.

İstanbul Alerji Dünya’daki alerji konusundaki gelişmeleri getirerek Türkiye’de öncülük yapmayı hedef edinmiş bir kliniktir.

Şubelerimiz;

İstanbul Alerji Nişantaşı

İstanbul Alerji Ataşehir