dr ercan nain

Uzm. Dr. Ercan NAİN

Çocuk Alerji, İmmünoloji ve Astım Uzmanı
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. Ercan Nain, 1984 yılında Çanakkale’de doğmuştur.  Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi  Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru Unvanı almıştır. 2008-2013 yıllarıarasında Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümünde  görev almıştır. Ayrıca 2014-2017 yılları arasında Ar. Gör. Çocuk Allerji ve İmmünoloji Yandal Asistanı Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Pediatrik Allerji-İmmünoloji Bilim Dalı,  2017-2019 yılları arasında’da  Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Çocuk Alerji ve İmmünoloji Uzmanı olarak çalıştı.

Verilen Ders Eğitim ve Öğretimleri,  2013-2014 Eğitim-Öğretim yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi V. sınıf öğrencilerine ”Abdominal sistem hikaye ve fizik muayene”, 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi V. sınıf öğrencilerine ”Abdominal sistem hikaye ve fizik muayene”, 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi V. sınıf öğrencilerine ” Kardiyovasküler sistem hikaye ve fizik muayene”, 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi V. sınıf öğrencilerine ”Kardiyovasküler sistemve Nörolojik sistem hikaye ve fizik muayene” olarak birçok eğitim ve öğretimleri bulunmaktadır.

Uzm. Dr. Ercan Nain, mesleki çalışmalarına Çanakkale Uzm. Dr. Ercan Nain Muayenehanesin’de devam ettirerek hastalarına hizmet vermektedir.