[av_image src=’https://istanbulalerjimerkezi.com.tr/wp-content/uploads/2019/06/Klinik-Laboratuvar-1-845×300.jpg’ attachment=’12815′ attachment_size=’entry_with_sidebar’ copyright=” caption=” styling=” align=’center’ font_size=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ hover=” appearance=” link=” target=” id=” custom_class=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=’av-k9x5um2l’ admin_preview_bg=”][/av_image][av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-8kz5c’ admin_preview_bg=”]

İstanbul Alerji’de, klinik laboratuvar tetkikleri de yapılabilmektedir. İstanbul Alerji’de gerekli görüldüğü takdirde klinik laboratuvarımızda kan örneğiniz hemşire tarafından alınarak, anlaşmalı laboratuvarlarımızda tetkikler yapılabilmektedir.

İstanbul Alerji Klinik Laboratuvar

İstanbul Alerji klinik laboratuvar, gerekli durumlarda kan tetkiklerinin yapılması için kurulmuştur. Aileler alerjik hastalıklar için, tüm tetkiklerin aynı yerde yapılıp sonuçlanmasını beklemektedir. Kapı kapı dolaşarak sonuç aramak istememektedirler. İstanbul Alerji’de de amaç, alerjik hastalığı olan çocuk veya yetişkinin, tüm tetkiklerinin İstanbul Alerji’de yapılmasını sağlamak ve sonuçlandırmaktır. Kesin tanıya göre de tedavi planlamaktır.

Klinik Testler;

  • Alerji testleri (Ciltten deri prick),
  • Yama Testleri (Patch testi),
  • Metal Yama Testleri,
  • Solunum Fonksiyon Testleri.

İstanbul Alerji Yapılabilen Testler;

  • Biokimya testleri,
  • İdrar testleri,
  • Gaita testleri,
  • Mikrobiyolojik testler (Kültürler vb).

Laboratuvar Partnerleri

Laboratuvar tetkikleri için, kliniğimizde alınan kan örnekleri, çalışma partnerlerimiz olan, Synevo Laboratuvarı, Centro Laboratuvarı (Biruni Merkez Laboratuvarı), Gelişim Laboratuvarı ve Düzen Laboratuvarı tarafından çalışılmaktadır. Kan tetkikleri, kliniğimiz bünyesinde kan almada çok deneyimli İstanbul Alerji çocuk hemşiresi tarafından alınmaktadır.

Alerji testleri ve solunum testleri kliniğimiz bünyesinde yapılmaktadır. 

İstanbul Alerji, Türkiye’de alerji hastalıkları tedavisinde lider olmak için yola çıkmış, özellikle alerji branşında ve alerji ile ilgili branşlarda faaliyet gösterecek olan doktorlara alan kiralaması yapan bir kuruluştur. Muayenehane olarak kullanılmak üzere alan kiralayan hekimlere sekreterlik ve temizlik hizmetlerini de sunmaktadır. İlk olarak Mart 2016 tarihinde Prof. Dr. Ahmet Akçay tarafından Çocuk Alerji branşında faaliyet göstermeye başlamıştır.

İstanbul Alerji’den en güncel bilgilerden haberdar olabilmek için; Facebook, Twitter, İnstagram sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

[/av_textblock]