İstanbul Alerji Nişantaşı

istanbul-alerji-merkezi-1

 Nişantaşı’nda alerji ile ilgili branşlarda doktorların  Sağlık Bakanlığı’nın ayakta teşhis ve tedavi yönetmeliğine uygun olarak müşterek muayenehane için alan kiralaması yapmaktadır. Muayenehane olarak kullanılmak üzere alan kiralayan hekimlere sekreterlik ve temizlik hizmetlerini gibi hizmetleri de sunmaktadır.

Müşterek muayenehanelerde alerji ile ilgili doktorlar multidisipliner çalışmayı bir araya getirerek, hastaların daha kaliteli hizmet alması sağlanmaktadır.  Alerji ile ilgili doktorlar aynı müşterek muayenehaneyi paylaşarak ileri tanı ve tedavi yöntemlerini dünyayla eş zamanlı kullanmaları mümkün hale gelmesi sağlanmıştır.  

İstanbul Alerji’de bir çok alerji uzmanının birlikte çalışabileceği ortamı hazırlıyoruz. Biz diyoruz ki, birlikte olursak büyük başarılara ulaşabiliriz. Bu sloganla çıktık bu yolculuğumuza.

 


istanbul-alerji-ataşehir-773x1030-1İstanbul Alerji Ataşehir

 İstanbul Alerji, Ataşehir’de alerji ile ilgili branşlarda müşterek muayenehane için alan kiralaması, sekreterlik hizmeti gibi hizmetler sunarak alerji ile ilgili doktorların birlikte multidisipliner çalışmaları, teşhis ve tedavide bütüncül yaklaşma imkanı sağlamaktadır.  Alerji ile ilgili branşların gereksinimlerine göre özel olarak tasarlanmış, Sağlık Bakanlığı’nın yönetmeliklerine uygun olarak planlanmıştır. Alerjik hastalığı olan çocuk ve yetişkinlerin kaliteli hizmet almaları, hijyenik ortam sağlanması, profosyonel sekreterlik hizmeti ve pandemi şartlarına uygun ortamların sağlandığı bir ortam yaratılmıştır. Alerji ile ilgili doktorların birlikte ekip ruhu ile çalışma imkanı sağlanarak bilimsel çalışmaların yapılması, son gelişmelerin daha yakından takip edilmesi, birlikte bilimsel toplantıların yapılmasını da sağlamıştır. İstanbul Alerji olarak doktorların Sağlık Bakanlığı yönetmeliklerine uygun ortamlar sağladığımız ve alerji hastalarının daha konforlu ortamlarda hizmet verilmesini sağladığımız için çok mutluyuz.