istanbul alerji-merkezi1İstanbul Alerji İstanbul/Şişli’de…

Misafir odaklı yaklaşımı, tecrübeli hekim kadrosu ve multidisipliner çalışmayı bir araya getirerek, hastalarından aldığı değerle büyüyen Kliniğimiz, güvenilir ve kaliteli sağlık hizmetinin öncüsü olmayı hedefliyor. İleri tanı ve tedavi yöntemlerini dünyayla eş zamanlı kullanmayı hedefleyen Kliniğimiz olarak amacımız “sağlığınız.”

Açıldıktan çok kısa bir süre sonra her geçen gün daha da büyüyerek gelişen, teknolojisi, profesör  hekim kadrosu ve insan hayatına verdiği değere gönülden bağlılığıyla iki yılı geride bırakan İstanbul Alerji, kısa süre içinde sağlıkta referans merkezi haline geldi.

Sağlıklı ve alerjisiz yaşam için kapılarını açan Kliniğimiz, en büyük tedavinin huzurla başladığını biliyor. Hastanın profesörler tarafından takibinin yapıldığı, ilgiyle bakıldığı ve teknolojinin getirdiği avantajlarla tedavi edildiği İstanbul Alerji’nin ilk şubesi İstanbul Şişli Nişantaşı’nda yer alıyor. İkinci şubesi İstanbul Ataşehir’de bulunan Kliniğimiz bilimsel çalışmaların pratiğe dönüştürülerek el ele yürütüldüğü bir kültürü benimsiyor.

Özel sağlık sektörü çalışmalarını bilimsel platform üzerine kurgulayan, tıbbi sonuçlarını dünyanın en iyi merkezleri ile kıyaslayan İstanbul Alerji tıbbi kadrosu, gücünü üst ihtisaslardan oluşmasından alıyor. İstanbul Alerji ekibi, çıktığı bu yolculukta farklı konulara ışık tutmaya ve önder olmaya devam edecektir.

2016 Yılı başında Nişantaşı şubesiyle başladığımız yolculuğumuza diğer şubelerimiz ile devam ediyoruz.

İstanbul Alerji’de bir çok alerji uzmanının birlikte çalışabileceği ortamı hazırlıyoruz. Biz diyoruz ki, birlikte olursak büyük başarılara ulaşabiliriz. Bu sloganla çıktık bu yolculuğumuza.

Klinik verilerde dünyanın önde gelen sağlık kurumlarından biri olmayı hedefledik.

 


istanbul-alerji-ataşehirİstanbul Alerji İstanbul/Ataşehir’de…

Kliniğimiz; hasta odaklı yaklaşımı, deneyimli hekim kadrosu, kişiye özel tedavi programları ve kaliteli hizmet anlayışıyla misafirlerine kendilerini ayrıcalıklı hissettiriyor. Multidisipliner çalışmayı kendine amaç edinen Kliniğimizin Ataşehir şubesi, bilimsel çalışmaların pratiğe dönüştürülerek el ele yürütüldüğü bir kültürü benimsiyor.

Tıbbi bölümlerimizi sağlıkta 360 derecelik hizmet anlayışıyla yapılandırdık.

Siz değerli misafirlerimiz için alerjik hastalıklardan korunma  yöntemlerini geliştirdik…

Çağımızın en sık görülen hastalığı olan alerji  hastalıklarının en güncel tanı ve tedavi yöntemlerini sizlere sunuyoruz…

Üst düzey teknoloji ve deneyimli sağlık profesyonellerimizle bu alanlarda mükemmeliyet merkezleri kuruyoruz.

Hastalarımız, yakınları ve hizmet ettiğimiz kurumlar İstanbul Alerji ailesinin misafirleridir…

Onların her türlü fizyolojik ve psikolojik iyi olma hali en büyük önceliğimizdir…

Bütün bu tedavilerin başarılı tıbbi sonuçlara ulaşması için sahip olduğumuz en önemli değer hekimlerimizdir…

Alerjisiz ve Sağlıklı bir yaşam için…