İstanbul Alerji Nişantaşı 

İstanbul Alerji Nişantaşı, Nişantaşı’nda alerji ile ilgili branşlarda doktorlara Sağlık Bakanlığı’nın ayakta teşhis ve tedavi yönetmeliğine uygun olarak müşterek muayenehane için alan kiralaması yapmaktadır. Muayenehane olarak kullanılmak üzere alan kiralayan hekimlere sekreterlik ve temizlik hizmetlerini gibi hizmetleri de sunmaktadır.

Müşterek muayenehanelerde alerji ile ilgili doktorlar multidisipliner çalışmayı bir araya getirerek, hastaların daha kaliteli hizmet alması sağlanmaktadır.  Alerji ile ilgili doktorlar aynı müşterek muayenehaneyi paylaşarak ileri tanı ve tedavi yöntemlerini dünyayla eş zamanlı kullanmaları mümkün hale gelmesi sağlanmıştır.  

İstanbul Alerji, muayenehane olarak ilk kiralamasını Prof. Dr. Ahmet Akçay’a  Nişantaşı’nda 2016 Mart ayında yapmıştır. Prof. Dr. Ahmet AKÇAY Türkiye’de çocuk ve yetişkinler alerjik hastalıkların teşhis ve tedavisini  Dünya standartlarına getirmeyi hedeflemektedir. Bunun için ilk açılan muayenehane müşterek muayenehane haline gelerek yetişkin alerji hastalıkları uzmanları ile birlikte çalışmaya başlamıştır.

İstanbul Alerji Nişantaşı Müşterek Muayenehalerin’de;

Çocuk Alerji, İmmünoloji ve Çocuk Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ahmet Akçay

Yetişkin Alerji ve İç Hastalıkları Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Ramazan Ersoy

Sağlıklı ve Alerjisiz yaşam için en büyük tedavinin huzurla başladığını biliyoruz. Alerji ile ilgili doktorlar müşterek muayenehanelerinde  hastalarına çok daha kaliteli hizmet vermektedir.

Özel sağlık sektörü çalışmalarını bilimsel platform üzerine kurgulayan, tıbbi sonuçlarını dünyanın en iyi merkezleri ile kıyaslayan İstanbul Alerji muayenelerindeki doktorlar gücünü üst ihtisaslardan oluşmasından alıyor.

2016 Yılı başında Nişantaşı’ndaki ilk muayenehane ile başladığımız yolculuğumuza alerji ile ilgili branşlardaki doktorların da muayenehane açması ile devam ediyoruz.

İstanbul Alerji’de bir çok alerji uzmanının birlikte çalışabileceği müşterek ortamı hazırlıyoruz Biz diyoruz ki, birlikte olursak büyük başarılara ulaşabiliriz. Bu sloganla çıktık bu yolculuğumuza.

İstanbul Alerji Nişantaşı için iletişim:

Çağrı Merkezi: 0850 433 93 93