İstanbul Alerji Merkezi İstanbul/Şişli’de…..

Nişantaşı merkezimizde misafir odaklı yaklaşımı, tecrübeli hekim kadrosu ve multidisipliner çalışmayı bir araya getirerek, hastalarından aldığı değerle büyüyen  İstanbul Alerji Merkezi, güvenilir ve kaliteli sağlık hizmetinin öncüsü olmayı hedefliyor. İleri tanı ve tedavi yöntemlerini dünyayla eş zamanlı kullanmayı hedefleyen İstanbul Alerji Merkezi olarak amacımız “sağlığınız”.

İstanbul Alerji Merkezi Nişantaşı şubesi 2016 Mart ayında Prof. Dr. Ahmet Akçay tarafından kurulmuştur. Türkiye’de çocuk ve yetişkinler alerjik hastalıkların teşhis ve tedavisini  Dünya standartlarına getirmeyi hedeflemektedir. 

İstanbul Alerji Merkezi Nışantaşı şubesinde Çocuk Alerji, İmmünoloji ve Çocuk Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ahmet Akçay ve Yetişkin Alerji ve İç Hastalıkları Uzmanı Yard. Doç. Dr. Ramazan Ersoy görev yapmaktadır.

İstanbul Alerji Merkezi Nişantaşı şubesinde tüm alerjik hastalıklar ve astım ile ilgili tetkikler yapılmaktadır.

Açıldıktan çok kısa bir süre sonra her geçen gün daha da büyüyerek gelişen, teknolojisi, Profesör  hekim kadrosu ve insan hayatına verdiği değere gönülden bağlılığıyla iki yılı geride bırakan İstanbul Alerji Merkezi, kısa süre içinde sağlıkta referans merkezi haline geldi.

Sağlıklı ve Alerjisiz yaşam için kapılarını açan İstanbul Alerji Merkezi, en büyük tedavinin huzurla başladığını biliyor. Hastanın Profesörlar tarafından takibinin yapıldığı, ilgiyle bakıldığı ve teknolojinin getirdiği avantajlarla tedavi edildiği İstanbul Alerji Merkezin’in ilk şubesi İstanbul Şişli Nişantaşı’nda yer alıyor. İkinci şubesi İstanbul Ataşehirde olan İstanbul Alerji Merkezi bilimsel çalışmaların pratiğe dönüştürülerek el ele yürütüldüğü bir kültürü benimsiyor.

Özel sağlık sektörü çalışmalarını bilimsel platform üzerine kurgulayan, tıbbi sonuçlarını dünyanın en iyi merkezleri ile kıyaslayan İstanbul Alerji Merkezi tıbbi kadrosu gücünü üst ihtisaslardan oluşmasından alıyor. İstanbul Alerji Merkezi Ekibi, çıktığı bu yolculukta farklı konularda ışık tutmaya ve önder olmaya devam edecektir.

2016 Yılı başında Nişantaşı şubesiyle başladığımız yolculuğumuza diğer şubelerimiz ile devam ediyoruz.

İstanbul Alerji’de bir çok alerji uzmanının birlikte çalışabileceği ortamı hazırlıyoruz Biz diyoruz ki, birlikte olursak büyük başarılara ulaşabiliriz. Bu sloganla çıktık bu yolculuğumuza.

Klinik verilerde dünyanın önde gelen sağlık kurumlarından biri olmayı hedefledik.

İstanbul Alerji Merkezi Nişantaşı şubesi iletişim:

Çağrı Merkezi: 0850 433 93 93