İstanbul Alerji İstanbul/Ataşehir’de…

İstanbul Alerji hasta odaklı yaklaşımı, deneyimli hekim kadrosu, kişiye özel tedavi programları ve kaliteli hizmet anlayışıyla misafirlerine kendilerini ayrıcalıklı hissettiriyor. Multidisipliner çalışmayı kendine amaç edinen İstanbul Alerji Ataşehir şubesi, bilimsel çalışmaların pratiğe dönüştürülerek el ele yürütüldüğü bir kültürü benimsiyor.

İstanbul Alerji Nişantaşı şubesi 2016 yılında kurulduktan 2 yıla yakın bir süre sonunda Ataşehir Şubesi 2017 Aralık ayında açılmıştır. İstanbul Alerji Ataşehir şubesi İstanbul Anadolu yakasına hizmet etmek amacıyla kurulmuştur.

Tıbbi bölümlerimizi sağlıkta 360 derecelik hizmet anlayışıyla yapılandırdık.

Siz değerli misafirlerimiz için Alerjik hastalıklardan korunma  yöntemlerini geliştirdik…

Çağımızın en sık görülen hastalığı olan Alerji  hastalıklarının en güncel tanı ve tedavi yöntemlerini sizlere sunuyoruz…

Üst düzey teknoloji ve deneyimli sağlık profesyonellerimizle bu alanlarda mükemmeliyet klinik kuruyoruz.

Hastalarımız, yakınları ve hizmet ettiğimiz kurumlar İstanbul Alerji ailesinin misafirleridir…

Onların her türlü fizyolojik ve psikolojik iyi olma hali en büyük önceliğimizdir…

Bütün bu tedavilerin başarılı tıbbi sonuçlara ulaşması için sahip olduğumuz en önemli değer hekimlerimizdir…

İstanbul Alerji İstanbul/Ataşehir, alanında söz sahibi olan ve deneyimli hekim kadrosuyla sizlere kaliteli bir hayat sunmayı hedefliyor.

Alerjisiz ve Sağlıklı bir yaşam için…

İstanbul Alerji İstanbul/Ataşehir

İstanbul Alerji Ataşehir şubesinde Çocuk Alerji, İmmünoloji ve Çocuk Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Dost Zeyrek ,  Çocuk Kardiyoloji Uzmanı Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Taner Yavuz, Çocuk Nöroloji Uzmanı Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzman Doç. Dr. Adnan Ayvaz ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Hande Namal Türkyılmaz görev yapmaktadır.

İstanbul Alerji Ataşehir şubesinde tüm alerjik hastalıklar ile ilgili tetkikler, kardiyolojik ve nörolojik tetkikler yapılmaktadır.

İstanbul Alerji Ataşehir şubesi iletişim:

Çağrı Merkezi: 0850 433 93 93