İstanbul Alerji Ataşehir

İstanbul AlerjiAtaşehir’de alerji ile ilgili branşlarda müşterek muayenehane için alan kiralaması, sekreterlik hizmeti gibi hizmetler sunarak alerji ile ilgili doktorların birlikte multidisipliner çalışmaları, teşhis ve tedavide bütüncül yaklaşma imkanı sağlamaktadır.  Alerji ile ilgili branşların gereksinimlerine göre özel olarak tasarlanmış, Sağlık Bakanlığı’nın yönetmeliklerine uygun olarak planlanmıştır.

Alerjik hastalığı olan çocuk ve yetişkinlerin kaliteli hizmet almaları, hijyenik ortam sağlanması, profosyonel sekreterlik hizmeti ve pandemi şartlarına uygun ortamların sağlandığı bir ortam yaratılmıştır. Alerji ile ilgili doktorların birlikte ekip ruhu ile çalışma imkanı sağlanarak bilimsel çalışmaların yapılması, son gelişmelerin daha yakından takip edilmesi, birlikte bilimsel toplantıların yapılmasını da sağlamıştır.

İstanbul Alerji olarak doktorların Sağlık Bakanlığı yönetmeliklerine uygun ortamlar sağladığımız ve alerji hastalarının daha konforlu ortamlarda hizmet verilmesini sağladığımız için çok mutluyuz. 

İstanbul Alerji Ataşehir  iletişim:

Çağrı Merkezi: 0850 433 93 93